Aranacak Kelime :  
Çöp Kovaları Dezenfektan Ürünler El Kurutma Makinesi Galoş Makinası Kağıt Havluluk Koku Giderici Paspas Modelleri Sıvı Sabunluk Modelleri Sinek Öldürücü Cihazlar Tuvalet Fırçası
  Ziyaretçi İstatistiği
Bugün Tekil : 681 Kişi
Toplam Tekil : 1.303.944 Kişi

  ÜRÜNLERİMİZ

 
  Klerat Mum Blok Özellikleri ve Fiyatı


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
Klerat Mum Blok
Ürün Kodu : 900611
Fiyatı : 116,82 TL KDV Dahil

Kg veya

Klerat Mum Blok

Aktif Madde:Brodifacoum
Ambalaj:1 Kg 

Klerat® Mumblok Özellikleri Klerat® Mumblok profesyoneller için geliştirilmiş, son derece etkili ve tek-doz yem özelliğine sahip bir rodentisittir. Aktif maddesi Brodifacoum’un özelliği sayesinde Klerat® Mumblok, dirençli kemirgen popülasyonları üzerinde de her zaman olağanüstü sonuçlar göstermektedir. Tek doz beslenme ile bütün fare ve sıçanlar üzerinde öldürücü özellik gösterir. Antikoagülanlara karşı direnç gösteren kemirgenleri kontrol altına alır. Daha az yemleme ile daha az iş gücü ve maliyet avantajı sağlar.

Klerat® Mumblok Klerat Mumblok ürünü, yüksek kaliteli tahıl tanelerinin ve aktif maddenin, yem matriksi içerisinde mükemmel şekilde dağılmasını ve dengelenmesini sağlayan eşsiz formülasyonu ile kalıplara dökülerek üretilmektedir. Bu işlem Klerat Mumblok’un büyük taneli tahıl parçacıkları içeren ve geleneksel yöntem ile sıkıştırılmış kalıplara göre çok daha fazla dayanklı olmasını sağlamaktadır. Ürünün dayanılmaz lezzetli ve cezbedici olması öldürücü gerekli miktarın tek dozda kemirgen tarafından tüketilmesini sağlamaktadır. 20 gramlık Klerat Mumblok’lar, kemirgen yuvalarında, binalarda, tahıl depolarında, gıda mağazalarında veya drenaj ve kanalizasyon gibi ıslak/nemli ortamlarda yemleme yöntemi ile kullanmak için idealdir. Daha küçük olan 5 gramlık bloklar, daha fazla yem yoğunluğunun olması gerektiği durumlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Son derece dayanıklı

Çok yönlü kullanım

Kullanımı kolaydır.

Klerat Mumblok, hedef dışı organizmaların ürünü tüketmesini engellemek için geliştirilmiş “BITREX®” maddesini içermektedir. BITREX® yemin kemirgenler üzerindeki çekiciliği üzerinde olumsuz bir etki göstermez.

Rodentisit Kullanımının Azaltılması Tekrarlanan denemeler göstermektedir ki Klerat Mumblok daha az miktarda kullanımda dahi diğer antikoagülan özellikteki rodentisitlerden daha yüksek derecede kontrol etkisi sağlamaktadır. Bu sayede Klerat Mumblok, etki yönünden sınıfının en iyisi olmasının yanı sıra, daha az miktarlarda kullanım ile hedef dışı organizmaların rodentisite maruz kalma riskini de indirgemektedir.

Bu seri çalışmalar sırasında, başlangıçtaki sıçan popülasyonun tahmini boyutu göz önünde bulundurulduğunda, Klerat Mumblok olağanüstü sonuçlar ortaya koymaktadır: Klerat Mumblok, %90 daha az yem ihtiyacı ile Bromadiolone içerikli ürüne göre %60 daha etkili bulunmuştur. Klerat Mumblok, %85 daha az yem ihtiyacı ile Difenacoum içerikli ürüne göre %27 daha etkili bulunmuştur. Daha az yem tüketimi, genel uygulama maliyetinde de kar sağlamaktadır. Yem istasyonlarının daha hızlı yemlenmesi İstasyonlar için daha uzun tekrar yemleme aralıkları Taşıma açısından daha az ürün Tam kontrol için daha düşük ürün maliyeti Bazı rodentisitlerin düşük etkinliği yüzünden uygulamalar gereğinden fazla tekrarlanabilmektedir, Bu durumlarda uygulama maliyeti ve kemirgenlerin çevreye verdiği zararlar giderek artarken, firmanızın güvenilirliği de giderek azalabilir. Klerat Mumblok’un üstün formülü ile kemirgen kontrol maliyetlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Klerat® Mumblok Nasıl Kullanılır? Klerat Mumblok, kemirgenlerin bıraktığı veya neden olduğu belirtiler görüldüğü sürece kullanılmalıdır. Geciken uygulamalar kemirgen probleminizin daha da büyümesine neden olabilir. Zamanında alınmayan tedbirler dolayısı ile kemirgen kontrol işlemi daha uzun sürecektir, kemirgenler çevreye zarar vermeye devam ederken, bu durum firmanız açısından da daha büyük maliyetler ortaya çıkaracaktır. Kemirgenlerin Klerat Mumblok ile tek doz beslenmesi ortamdaki mevcut popülasyonun kısa süre içerisinde ve etkin bir şekilde kontrol altına alınması için yeterlidir. Klerat Mumblok, yem istasyonları içerisine uygun olarak yerleştirilerek kullanılır ve kemirgen istilaları büyümeden önlenmiş olur. Kademeli Ekonomik Yemleme: Kemirgenler Üzerinde Etkili Kontrol Klerat Mumblok’un sadece birkaç gramı kemirgenlerin tek dozda kontrol altına alınması için yeterlidir. Fakat Klerat Mumblok, ikinci jenerasyon antikoagülan olan Brodifacoum aktif maddesinin doğası gereği iç kanamaya sebep olarak, etkisini birkaç gün içinde göstermektedir. Bu süre içerisinde Klerat Mumblok’un dayanılmaz lezzetinden dolayı kemirgenler ölüm gerçekleşene kadar beslenmeye devam etmektedirler. Bu bağlamda Klerat Mumblok’un daha fazla tüketilmesini engellemek için “Kademeli Ekonomik Yemleme” ile kullanılması tavsiye edilir. Bu teknik özellikle zirai durumlarda kullanışlıdır.

Bu işlemde, ufak miktarlardaki rodentisitler bir hafta aralıklarla istasyonlara yerleştirilir. İlk uygulamadaki yemin kemirgenler tarafından tamamen tüketilmesi beklenir ve kemirgenlerin ölmesine zaman tanımak için istasyon içerisinde tükenen yemler hemen yenilenmez. İlk ölümler görülmeye başlandıktan sonra, ilk kademe yemlemede rodentisit bulamayan ve ölmeyen kemirgenler için daha fazla yem istasyonlar içerisine yerleştirilir. Bu işlem kemirgen aktivitesi ve belirtileri sonlanana kadar tekrarlanır. Genel olarak 2 veya 3 kademe yemleme tam kontrol sağlanması için yeterli olmaktadır.

Kemirgenlerin günlük beslenmelerinin 5%’i kadar Klerat® Mumblok tüketmeleri ölümcül dozun alınması için yeterlidir Bu doz sıçanlar için 1.3gr ve fareler için 0.2gr’dır.

Bilinçli Rodentisit Tüketimi Syngenta,”Bilinçli Rodentisit Tüketimi” ilkesi dahilinde, rodentisitlerin yaban hayata maruziyetini en aza indirecek şekilde doğru kuıllanılmasını ve rodentisit tüketimine dair endişelerin dile getirilmesi görüşünü desteklemektedir. Bu bağlamda Syngenta “Bilinçli Rodentisit Tüketimi” kampanyasını başlatmıştır.

  • Öneri Kutusu
Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz
 
Ürün açıklamasını yetersiz buluyorum.
Ürün açıklamasında yanlışlık var.
Bu ürünün fiyatı sizde piyasaya göre daha pahalı.
Ürünün resmi görüntülenemiyor veya çok kalitesiz.
 
Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz; 
  Türkçe / English

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
900404
Çizme Galoşu. 250 Adetlik Paket

Fiyatı : 259,60 TL KDV Dahil

  Gerekli Bilgiler

  Döviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 5,3722 TL
1 Euro ( € ) : 6,1035 TL

  Anket
Hijyen Market ürün yelpazesi ve fiyatları ihtiyacınıza cevap verdi mi?
Çeşitlilik Yeterli
Çeşitlilik Yetersiz
Beklentimi Karşıladı
Beklentimi Karşılamadı
Tavsiye ederim.

Company : Hijyen Market
End Date : 20.12.2022
URL : https://www.hijyenmarket.net/
Address : İstiklal Caddesi No:82/A 34843
Telephone : +90 216 442 88 99 - 0216 441 82 04 Faks: 0216 371 24 34
Email Contact : pazarlama@hijyenmarket.net
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.