Yeni

Rubbermaid Fotoselli Köpük Sabun Makinesi 901496t

 • Marka
 • Ürün Kodu 901496
 • Stok Miktarı TÜKENDİ
ÜCRETSİZ KARGO
1.445,76
% İndirim
Teslim süresi: 2-4 gün arasıdır.
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver
KREDİ KARTI İLE
GÜVENLİ ÖDEME
08:30 - 18:00 ARASI
CANLI DESTEK
15 GÜN İÇERİSİNDE
KOLAY İADE

Rubbermaid TC Köpük Dispenseri

Serum kartuş ile kullanılır.

Yedek kartuş sayfası için tıklayın.

Fotoselli Köpük Sabun Makinesi Özelliği Ve Kullanma Talimatı:

 • Makine boyu 27,5 cm
 • Genişlik:13 cm
 • Derinlik:12.5 cm
 • Kapak açıldığındaki derinlik:28.5 cmdir.
 • Dispenser montajı lavabo veya başka bir yüzeyin en az 15-20 cm üzerine yapılmalıdır.
 • 4 adet pil dispensere takılıp makine aktif hale getirilir. Sabun kartuşu makine içerisine yerleştirilir ve kullanıma hazır hale getirilmiş olur.
 • Pil azaldığında sarı ışık iki saniyede bir 1 kez yanar; takip eden 16 saniyede bir kez’beep’ sesi verir. 4 C-cell pil 120.000 el yıkama veya 1.5 yıl süreyle dayanır. Tarafınızdan yapılacak olan diğer pil değişimlerinde tercih edilen pile göre bu süre değişebilmektedir.
 • 2,600 dozdan sonra her iki saniyede bir kırmızı ışık yanıp sönecek, takip eden 8 saniyede iki “beep” sesi duyulacaktır. Bu durumda kartuşun değiştirilmesi gerekir. Dispenserin ayarlarını belirlerken yerinden oynatmamaya veya çıkartmamaya dikkat edilmelidir, aksi takdirde program resetlenecektir.

 Kartuş Dispenser İçindeyken:

Eğer nesne sensör alanının altında 10 saniyeden fazla kalırsa yeşil ışık her saniyede bir yanıp sönmeye başlayacak ve her yarım saniyede bir ‘beep’ sesi duyulacaktır. Bu durumda nesnenin yerini değiştirilirse tekrar dispenser normal çalışmaya devam edecektir.

Kartuş Dispenser İçinde Değilken:

Eğer nesne sensör alanının altında 10 saniyeden fazla kalırsa yeşil ışık her saniyede bir yanıp sönmeye başlayacak ve her yarım saniyede bir ‘beep’ sesi duyulacaktır. Bu durumda nesnenin yerini değiştirilirse tekrar dispenser normal çalışmaya devam edecektir.

Dispenser Aktivasyonu:

Dispenserı harekete geçirmek için elinizi dispenserın altına tutun. Eğer ikinci kez köpük sabun almak isterseniz; elinizi geri çekip tekrar dispenserın altına tutun.(10 cm den yakın olarak dispenserın altına nesne tutulduğunda dipenser köpük sabun verir.)

Dispenserın çalışabilmesi için ön kapağının kapalı olması gerekir.

Serum Kartuş Yerleşimi:

Anahtar ile dispenserın kapağını açın.

Kartuşu paketinden çıkartın. Kartuşun memesini yuvaya geçirecek şekilde yerleştirin.

Dispenser ve dozajlama programı kartuş yerleştirildikten sonra otomatik olarak çalışmaya başlar. zun bir ‘beep’ sesi duyulur.

Dispenserın kapağı kapatılır.

İstenildiği takdirde beep sesi kapatılabilir.

Autotech Köpük Sabun Kartuş Avantajları:

Köpüğün yoğunluğunu belirleyen içindeki sabun miktarıdır. Autotech köpük sabun piyasadaki diğer köpüklere oranla %32 daha fazla katı sabun bazı içermektedir.  Yüksek yoğunluğu sayesinde Autotech  köpük sabun diğer köpüklere kıyasla, her basımda daha az sabun tüketimi sağlar.

Piyasadaki köpükler her basışta 0.8 ml köpük sabun verir. Autotech köpük sabun ise her basışta 0.4 ml tükenmektedir. Diğer köpük sabunlara kıyasla %50 tasarruf sağlamaktadır.

1 kartuş 1100 ml olup,2750 basım sağlamaktadır.

1 kolide toplam 4 kartuş bulunmaktadır. Dolayısıyla bir koli tüketimi toplam 11000 kullanımdır.

Her kartuş tek kullanımlık olup, kendi ağız başlığı bulunmaktadır. Kartuşlarda bulunan ağız başlığı sayesinde dispenserin tıkanma riski yoktur.

Her kartuşu tek kullanımlıktır ve tekrar doldurulabilme imkanına sahip değildir. Autotech Fotoselli Köpük Sabun makinesine dokunmadan sabun tedariki sağlandığı için hijyen standardını arttırır. Açıktan doldurulan sabun makineleri düzenli dezenfekte edilmediğinde %25 oranında zararlı bakteriler ile kontamine olduğundan kullanıcıların sağlığına zarar verebilir, oysa Autotech Köpük sabun makinesi bu özelliği ile kullanıcılara daha sağlıklı bir ortam sunar. Ayrıca Autotech Köpük sabununda pazarda bulunan diğer köpük sabunlara kıyasla %32 oranında daha fazla ham madde olduğundan daha iyi dezenfekte etmektedir.

Sistem, köpük sabun dispenserı, kartuşu ve 4 C cell pilden oluşmaktadır.

Sıvı Köpük Sabun Dispenseri ve Makineleri

Manuel ve sensörlü cihazlar.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

İlginizi Çekebilir

E-Bülten

E-Bültenimize ücretsiz üye olun, fırsatlardan haberdar olun!

SSL, Visa, Mastercard, American Express, EFT, Havale

© 2018 Tarko Dış Tic. Ltd. Şti Hijyen Market Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.