Filtre

Markalar

Fiyat Aralığı

573 10533

Hijyen Noktası Modelleri

Hijyen Noktası Modelleri

Hijyen Noktası, Sensörlü Dezenfektanlık, Pedallı Dezenfektan Standı

  • İnsan hareketinin çok yoğun olduğu alanlarda bakteri ve virüsler çapraz bulaşmalar sonucu insandan insana kolayca bulaşır. Yaşadığımız pandemi döneminde bunun önemi herkes tarafından kolayca anlaşılmaktadır.
  • Virüslerin ve Bakterilerin kolay ve hızlı yayılıyor olması toplum sağlığını olumsuz etkilemektedir.
  • Virüs, bakteri ve mikroplardan korunmak için öncelikli ve en kolay yöntem ellerin sıklıkla, su ve sabunla yıkanmasıdır.
  • Ancak ellerin yıkanma imkanı olmayan durumlarda dezenfektan kullanılabilir. El dezenfektanları, antiseptikler; virüs, bakteri ve mikropları yok ederek hastalıkların önlenmesine katkı sağlar.
  • Özellikle kapalı mekanlarda, giriş ve çıkışlara hijyen noktası, sensörlü dezenfektanlık, pedallı dezenfektan standı koymak toplum sağlığı için ve işletmelerin tercih sebebi olması için önemlidir.
  • Bir çok hastalığın sebebi olan temas olasılığının engellenmesi için doğru ürünlerin kullanımı ve ellerde bulunabilecek virüs, bakteri ve mikropların yok edilmesi çok önemlidir.

Hijyen Noktası, Sensörlü Dezenfektanlık, Pedallı Dezenfektan Standı Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

El dezenfeksiyonu için kullanılabilecek hijyen noktası, dezenfektan standı çeşitleri kullanılan malzeme ve işleve göre ayrılmaktadır.
Bunların arasında öncelikle otomatik sensörlü olan modeller çok kullanılmaktadır.
Sensörlü olan modeller sıfır temas ile otomatik olarak dezenfektan verir. Ellerimiz hiçbir yüzeye temas etmez. Özellikle fabrika ve alışveriş merkezi gibi kalabalık ortamlarda el dezenfektan standı ürününün sensörlü olan modelleri tercih edilmektedir.

Fiyata Göre Artan Fiyata Göre Azalan Çok Satanlar En Yeniler

E-Bülten

E-Bültenimize ücretsiz üye olun, fırsatlardan haberdar olun!

SSL, Visa, Mastercard, American Express, EFT, Havale

© 2018 Tarko Dış Tic. Ltd. Şti Hijyen Market Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.