Yapışkanlı yaprak paspas nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?

Yapışkanlı yaprak paspas nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır? 16 Oca 12:30

Yapışkanlı yaprak paspas nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?

 

Yapışkanlı yaprak paspas veya yaprak paspas olarak da bilinen yapışkan paspas, zeminleri temizlemek için kullanılan bir araçtır. Tipik olarak kiri, tozu ve diğer kirleticileri tutmak için tasarlanmış bir dizi yapışkan katman veya levhadan oluşur. Bu paspaslar genellikle ticari ve endüstriyel ortamlarda, özellikle çok fazla yaya trafiğinin veya ağır ekipman hareketinin olduğu alanlarda zeminleri temiz ve güvenli tutmak için kullanılır.

  • Yapışkan paspasın kullanımı çok basittir, paspası zemine kiri ve birikintileri tutmak istediğiniz yere yerleştirin, ardından insanlar veya ekipmanlar üzerinde yürüyebilir veya hareket edebilir.
  • Kir ve birikintiler yapışkan paspas üzerinde izlenirken, yapışkan tabakalar onları yakalar ve tutarak zemine yayılmasını önler.
  • Belirli bir süre sonra veya üst katman çok kirlendiğinde, üst katmanı soyarak alttaki yeni katmanı ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Yapışkan paspaslar genellikle binaların giriş alanlarında, temiz odalarda ve zemini temiz tutmanın önemli olduğu diğer alanlarda kullanılır.

Yazar: Oktay Kaya

E-Bülten

E-Bültenimize ücretsiz üye olun, fırsatlardan haberdar olun!

SSL, Visa, Mastercard, American Express, EFT, Havale

© 2018 Tarko Dış Tic. Ltd. Şti Hijyen Market Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.