Filtre

Markalar

Fiyat Aralığı

432 10533

Dezenfektan Dispenseri Modelleri

Dezenfektan Makineleri

Dezenfektan dispenserleri hakkında genel bilgi, sıkça sorulan sorular ve cevapları nelerdir?

Dezenfektan dağıtıcıları, sanitasyon solüsyonlarını veya dezenfektanları kontrollü bir şekilde, tipik olarak kamusal alanlarda veya mikropların ve bakterilerin yayılmasının bir endişe kaynağı olduğu alanlarda dağıtmak için kullanılan cihazlardır. Genellikle sağlık tesislerinde, okullarda, ofislerde ve diğer kamusal alanlarda kullanılırlar.
Dezenfektan dağıtıcıları, bir kişinin solüsyonu dağıtmak için fiziksel olarak bir düğmeye veya kola bastığı manuel veya dağıtıcının bir sensör tarafından tetiklendiği ve solüsyonu doğrudan temas olmaksızın dağıttığı otomatik olabilir. Bazı dezenfektan dispenserleri ayrıca duvara monte edilirken, diğerleri ayaklı veya tezgah üzerine monte edilebilir.

Dezenfektan dağıtıcıları hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları şunları içerir:
Bir dezenfektan kutusunda ne tür dezenfektanlar kullanılabilir?
Dezenfektan dağıtıcıları, alkol bazlı solüsyonlar, hidrojen peroksit bazlı solüsyonlar ve kuaterner amonyum bazlı solüsyonlar dahil olmak üzere çok çeşitli sanitasyon solüsyonları ve dezenfektanlarla kullanılabilir. Kullanmakta olduğunuz spesifik dezenfektan dispenseri için üreticinin talimatlarına ve yönergelerine uymanız önemlidir.
Dezenfektan dispenserleri ne sıklıkla doldurulmalıdır?
Dezenfektan dispenserlerini yeniden doldurma sıklığı, kullanım hacmine göre değişecektir, ancak dispenserdeki solüsyon seviyesinin izlenmesi ve her zaman kullanıma hazır olduğundan emin olmak için gerektiğinde yeniden doldurulması önemlidir.
Dezenfektan dispenserleri nasıl temizlenmeli ve bakımı nasıl yapılmalıdır?
Dezenfektan dispenserleri, mikrop ve bakteri oluşumunu önlemek için özellikle yoğun bir kullanım süresinden sonra düzenli olarak temizlenmelidir. Kullanmakta olduğunuz dezenfektan dispenserinin temizliği ve bakımı için üreticinin talimatlarına uyulmalıdır.
Dezenfektan dispenseri kullanırken ne gibi önlemler alınmalıdır?
Dezenfektan dağıtıcı kullanırken, üreticinin talimatlarına ve yönergelerine ve yerel yönetmeliklere veya yönergelere uyulması önemlidir. Çözelti iyi havalandırılan bir alanda dağıtılmalı ve göz, cilt ve diğer hassas bölgelerle temasından kaçınılmalıdır.
El dezenfektanı için dezenfektan dispenserleri kullanılabilir mi?
Evet, el dezenfektanı dağıtmak için dezenfektan dağıtıcıları kullanılabilir. Bununla birlikte, dağıtıcının kullandığınız belirli el dezenfektanı ile uyumlu olduğundan emin olmak için üreticinin talimatlarına ve yönergelerine ve yerel düzenlemelere veya yönergelere uymanız önemlidir.

Fiyata Göre Artan Fiyata Göre Azalan Çok Satanlar En Yeniler

23 adet ürün bulunmuştur.

E-Bülten

E-Bültenimize ücretsiz üye olun, fırsatlardan haberdar olun!

SSL, Visa, Mastercard, American Express, EFT, Havale

© 2018 Tarko Dış Tic. Ltd. Şti Hijyen Market Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.