Filtre

Markalar

Fiyat Aralığı

196 1102

Dezenfektan Ürünler

El ve yüzey dezenfektanları hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları nelerdir?

  1. El ve yüzey dezenfektanları nedir? El ve yüzey dezenfektanları, mikropları öldürmek ve enfeksiyonları önlemek için kullanılan antiseptik ürünlerdir.

  2. Nasıl çalışırlar? El ve yüzey dezenfektanları, mikropların hücre duvarını veya proteinlerini bozarak çalışır.

  3. Hangi türleri mevcuttur? El dezenfektanları ve yüzey dezenfektanları, alkol bazlı veya alkolsüz olarak mevcuttur. Alkol bazlı ürünler, etkileri hızlı olduğu için popülerdir, ancak alkolsüz ürünler de etkileri yavaş olsa da cildi kurutmayan alternatiflerdir.

  4. Hangi yerlerde kullanılmalıdırlar? El ve yüzey dezenfektanları, hastaneler, okullar, ofisler, evler veya herhangi bir hijyenik ortamda kullanılabilir.

  5. Ne kadar sık kullanılmalıdırlar? El ve yüzey dezenfektanları, el ve yüzey temizliği gerektiğinde kullanılmalıdır. Çok sık kullanmak, cildinizi kurutabilir veya tahriş edebilir.

  6. Sağlığa zararlı mıdırlar? El ve yüzey dezenfektanları genel olarak sağlık için güvenlidir, ancak cildiniz duyarlı ise tahrişe neden olabilir veya solunması zararlı olabilir. Bu nedenle, ürün etiketlerine dikkat etmeli ve güvenli kullanım talimatlarına uymalısınız.

Fiyata Göre Artan Fiyata Göre Azalan Çok Satanlar En Yeniler

E-Bülten

E-Bültenimize ücretsiz üye olun, fırsatlardan haberdar olun!

SSL, Visa, Mastercard, American Express, EFT, Havale

© 2018 Tarko Dış Tic. Ltd. Şti Hijyen Market Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.