Filtre

Markalar

Fiyat Aralığı

284 986

Tuvalet Kağıdı Dispenseri

Tuvalet Kağıtlığı, WC Tuvalet Kağıdı Dispenserleri

Tuvalet kağıtlığı, tuvalet kağıdı dispenserleri hakkında genel bilgi, sıkça sorulan sorular ve cevapları nelerdir?
Tuvalet kağıdı dağıtıcıları, umumi tuvaletlerde, ticari binalarda ve diğer ortak alanlarda tuvalet kağıdı tutan ve dağıtan cihazlardır.
Temel manuel dağıtıcılardan ileri teknoloji otomatik modellere kadar çeşitli tarz ve tasarımlarda bulunurlar.

Tuvalet kağıdı dağıtıcıları hakkında genel bilgiler:

Tuvalet kağıdı dağıtıcıları tipik olarak, ağır kullanıma ve sık sık temizliğe dayanabilen plastik veya metal gibi dayanıklı malzemelerden yapılır.
Standart rulolar, jumbo rulolar ve hatta tek sayfalar dahil olmak üzere farklı tuvalet kağıdı türlerini tutabilirler.
Bazı tuvalet kağıdı dağıtıcıları, hırsızlık veya vandalizmi önlemeye yardımcı olabilecek şekilde kilitli veya kurcalanmaya karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Tuvalet kağıdı dağıtıcıları hakkında sık sorulan sorular:

Ne tür tuvalet kağıdı dağıtıcısı kullanmalıyım?
Kullanmanız gereken tuvalet kağıdı dağıtıcısının türü, tuvaletinizin boyutuna ve düzenine, ayrıca bütçenize ve tercihlerinize bağlı olacaktır. Manuel dağıtıcılar uygun maliyetli bir seçenekken, otomatik dağıtıcılar daha fazla rahatlık ve hijyen avantajı sunar.

Tuvalet kağıdı kutumu nasıl doldurabilirim?
Bir tuvalet kağıdı dağıtıcısını yeniden doldurmak için önce dağıtıcıyı açın ve kalan tuvalet kağıtlarını çıkarın. Ardından, dağıtıcıya yeni bir tuvalet kağıdı rulosu yerleştirin ve ilk birkaç sayfayı açıklıktan çekin. Dağıtıcıyı kapatın ve düzgün dağıtıldığından emin olmak için ruloyu test edin.

Dispenserimde her tür tuvalet kağıdı kullanabilir miyim?
Tuvalet kağıdı dağıtıcınızın düzgün çalıştığından emin olmak için, üretici tarafından önerilen tuvalet kağıdı türünü kullanmak en iyisidir. Bu, belirli tuvalet kağıdı markalarını veya boyutlarını içerebilir.

Tuvalet kağıdı dağıtıcımı nasıl temizlerim ve bakımını yaparım?
Tuvalet kağıdı dağıtıcınızı temizlemek ve bakımını yapmak için düzenli olarak nemli bir bez veya dezenfektan spreyle silin. Daha kapsamlı temizlik için dağıtıcının sökülmesi de dahil olmak üzere üreticinin temizlik ve bakım talimatlarına uyduğunuzdan emin olun.

Tuvalet kağıdı dağıtıcımı nasıl kurarım?
Bir tuvalet kağıdı dağıtıcısının kurulum işlemi, kullandığınız belirli modele bağlı olacaktır. Genel olarak kurulum, dağıtıcının duvara veya belirlenmiş bir dağıtıcı standına monte edilmesini ve güvenli bir şekilde takıldığından emin olmayı içerir. Dağıtıcınızın doğru şekilde kurulduğundan ve çalışır durumda olduğundan emin olmak için üreticinin kurulum talimatlarını izlediğinizden emin olun.

Fiyata Göre Artan Fiyata Göre Azalan Çok Satanlar En Yeniler

15 adet ürün bulunmuştur.

E-Bülten

E-Bültenimize ücretsiz üye olun, fırsatlardan haberdar olun!

SSL, Visa, Mastercard, American Express, EFT, Havale

© 2018 Tarko Dış Tic. Ltd. Şti Hijyen Market Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.